Video
Rubriky
autoMOBI.cz

autoservis, pneuservis:

Palackého třída 2879

530 02 Pardubice

tel.: +420 773 112 111
773 113 111

provozovatel: autoMOBI s.r.o.
IČO:018 73 091, DIČ:CZ01873091
sídlo společnosti:
Palackého třída 2879,
530 02 Pardubice
Spisová značka: 38285 C
vedená Krajským soudem v
Hradci Králové

Diagnostika řídících systémů

Diagnostika VW group

Nové vozy jsou ve stále větší míře vybavovány elektronickými řídícími systémy. Ať už se jedná o systém řízení motoru, brzdové a bezpečnostní či asistenční systémy nebo komfortní elektroniku, jsme připraveni za pomoci diagnostické konzole BOSCH KTS 200 (video zde) najít případnou chybu a daný systém kalibrovat. K dispozici máme též diagnostický systém VAG-COM pro VW-Audi-Škoda-Seat a diagnostický nástroj pro koncern PSA (Peugeot+Citroen).

Jednoduše řečeno: „ Naučíme řídící jednotky ve Vašem autě opět správně fungovat… 🙂

Novinka: ve spolupráci s firmou zabývající se laděním soutěžních automobilů připravujeme úpravy řídících jednotek (tzv.chiptuning) na míru Vám a Vašemu vozidlu. U nás se vyhnete amatérskému a neodbornému provedení „univerzálního chipu“ kdy hrozí reálné riziko špatné funkce či poškození motoru a jeho periferií (propálení pístu v důsledku chybného načasování či dávky vstřiku paliva, zničení turbodmychadla a dalších následných problémů a velmi nákladných oprav).

Ladění motoru je věda, důrazně varujeme před tvz.tunery, kteří v čínském internetovém obchodě či na Aukru za několik stokorun pořídili „vhodné vybavení“ a neváhají do Vaší řídící jednotky nainstalovat software stažený kdesi na internetu bez rozmyslu a hlavně bez jakýchkoli odborných znalostí…!