Video
Rubriky
autoMOBI.cz

autoservis, pneuservis:

Palackého třída 2879

530 02 Pardubice

tel.: +420 773 112 111
773 113 111

provozovatel: autoMOBI s.r.o.
IČO:018 73 091, DIČ:CZ01873091
sídlo společnosti:
Palackého třída 2879,
530 02 Pardubice
Spisová značka: 38285 C
vedená Krajským soudem v
Hradci Králové

autoMOBI.cz

______________________________________________________

Vítejte na stránkách našeho autoservisu.

Poskytujeme servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek se specializací na vozy VW Group ( VW, AUDI, Škoda, Seat ), Ford a vozy koncernu PSA ( Peugeot, Citroen a vozidla kde je tato technologie použita ). Výměny náplní, filtrů, kompletní klimaservis včetně diagnostiky, servis podvozkových a brzdových skupin, motorových součástí včetně vstřikovacích systémů, opravy autoplastů přístrojem LEISTER *, pneuservis,  to vše s použitím odpovídajícího vybavení.

Pracujeme pouze se značkovými autodíly určenými pro aftermarket, na přání Vám zajistíme a namontujeme jakýkoli dostupný díl také v OEM kvalitě. Samozřejmostí jsou technické prohlídky včetně kontroly emisí a veškerá administrativa spojená s převodem a registrací vozidla.

Provádíme diagnostiku eletronických systémů konzolí Bosch KTS 200 video zde, nově také Bosch KTS 540 a Hantek® 3064A , dále montáž autorádií, centrálního zamykání, handsfree a autoalarmů. Servis alternátorů a startérů (kompletní repase případně výměnným způsobem), výměny autobaterií a opravy elektroinstalací.

Montáž závěsných zařízení Bosal, Westfalia, SVC a Hook za zajímavé ceny. Jsme certifikovanou montážní firmou a proto při zápisu TZ odpadá Vaše návštěva na Stanici technické kontroly.

Úzce spolupracujeme s firmami v oboru autoskel a provedeme výměnu v rámci pojištění bez Vaší finanční účasti, tónování skel pokovením případně značkovými foliemi Johnson.

Zajistíme pro Vás také všechny služby spojené s pneuservisem včetně uskladnění pneu.

V případě autonehody pro Vás zajistíme odtah za režijní cenu, samozřejmostí je  náhradní vozidlo zdarma pro poškozeného  po dobu opravy.

Naše společnost klade velký důraz na spokojenost klientů, kterým nabízí nadstandardní služby, avšak za běžné ceny. Pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujala, v případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás prosím kontaktujte na uvedených telefonních číslech.


* poznámka pro likvidátory pojišťoven: opravy se týkají pouze plastů a aplikací, které lze svařit při vyloučení bezpečnostních či konstrukčních rizik!